معرفی فروشگاه

 


 

فروشگاه اینترنتی جوین‌تِک JoinTech با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش، نصب، راه اندازی و پشتیبانی کلیه تجهیزات و ملزومات شبکه و مخابرات و همچنین اجرای پروژهای مرتبط با آن توسط شرکت رسا ارتباط رابین به ثبت رسیده است. در جوین ‌تِک شما می توانید به راحتی و با زدن چند کلیک کالای مورد نظر را خود را انتخاب و با پرداخت وجه بصورت‌های مختلف آن را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید. متخصصین جوین تک ، بر اساس نیازهای واقعی کاربران و مشتریان، بهترین پیشنهادات و برترین راهکارها را با مناسب ترین قیمت ها ارائه می دهند. کلیه کالا های ارائه شده توسط گروه جوین تک ، شامل گارانتی معتبر و پشتیبانی Join Tech می باشد.

معرفی و زمینه فعالیت شرکت رسا ارتباط رابین

 


 

شرکت رسا ارتباط رابین با هدف ارتقای فرهنگ IT و ارائه خدمات در حوزه های تأمین کلیه تجهیزات شبکه ، مشاوره فنی، تحلیل پروژه، طراحی و ارائه راهکارهای سازمانی و همچنین اجرا و پیاده سازی آغاز به کارنموده است. این شرکت در زمان بسیار کوتاه توانسته با دارا بودن کادر مدیریتی و فنی مجرب، در رده یکی از شرکت های موفق قرار بگیرد و در ادامه بتواند با توجه به توانمندی و دانش موجود در بدنه خود اهم فعالیت های خود را در حوزهای پروژه های بزرگ IT متمرکز و به اجرا درآورد.

شرکت رسا ارتباط درجهت پاسخگویی به نیازهای حال و آیندهی سازمان ها و با بهره گیری از دانش و تجربه تیم مجرب بر آن شد تا خدمات خود را در حوزه تأمین تجهیزات تخصصی شبکه و مخابرات و همچنین طراحی و پیاده سازی راهکارها و پروژه های مرتبط با شبکه را در صدر فعالیتهای خود قرار دهد. لازم بذکر است تیم مجرب این شرکت نیز با تجربه حضور در بیش از 200 پروژه کشوری، درحال ارائه خدمات به مشتریان است.

 

 

خدمات قابل ارائه در شرکت رسا ارتباط رابین

 


 

مجوز ها

 


 

 

 

درباره ما بیشتر بدانید…

 


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.