فایروال فورتینت

فایروال فورتینت چیست؟ مزایای استفاده و خریدفورتی گیت چیست؟

فایروال فورتینت

 

فایروال فورتینت چیست؟

فورتینت یک شرکت تکنولوژی اطلاعات و ارائه دهنده راهکارهای امنیتی است.شرکت فورتینت در سال 2000 تاسیس شده است و محصولات و خدمات خود را درزمینه های مختلف امنیت شبکه ارائه می دهد محصولات اصلی شامل دستگاههای سکوریتی همچون فورتی گیت،فورتی ویژن و… است این دستگاه ها و راهکارها امکانات مختلفی اعمال امنیتی و مدیریت شبکه را فراهم می کند.

این محصول  از سیستم عامل فورتی اواس استفاده می کند که سیستم عامل مبتنی بر لبنوکس برای دستگاههای سکوریتی است.این سیستم عامل ویژگی های امنیتی و مدیریتی قدرتمندی را ارائه می دهد و مطابق با نیازها و توانمندی های دستگاه های فورتینت ساخته شده است.

از تکنولوژی های مختلفی مانند دیواره آتش یا فایروال ،VPN( شبکه خصوصی مجازی)، IPS(سیستم جلوگیری از نفوذ) ،IDS( سیستم تشخیص نفوذ)، تشخیص تهدیدات پیشرفته و سیستم های مدیریت ترافیک و باندویث بهره می برد.محصولی که با ارائه راهکارهای قابل اعتماد و قدرتمند در زمینه امنیت شبکه به مشتریان خود در حفاظت از شبکه ها و اطلاعات حساس کمک می کند.باتجربه بیش از 20 سال در صنعت امنیتی ،که به عنوان یکی از رهبران بازار در این زمینه تشخیص داده می شود.

 

 

فایروال فورتینت

 

 

 

کاربرد های اصلی فورتینت عبارتند از:

فایروال فورتینت امکان تنظیم و مدیریت قوانین حفاظت از شبکه را فراهم می کند.بااستفاده از این محصول می توانید ترافیک شبکه را کنترل کنید و مهاجمان را از دسترسی به سیستم ها و شبکه های شما جلوگیری کنید.

 

ضدویروس: این پلتفرم دارای ماژول ضد ویروس قدرتمند که قادر به تشخیص و حذف برنامه هاو فایل های مخرب می باشند.این ضد ویروس قادر است تهدیدات سایبری را به طور فعال مانند:ویروس ها ، برنامه های جاسوسی و …شناسایی  کند  و از سیستم خدمات شما حفاظت می کند.

 

شبکه بی سیم: بااستفاده از این پلتفرم میتوان شبکه های بی شیم را مدیریت و امن کنید. همچنین امکانات مختلفی مانند :احراز هویت ،مدیریت پهنای باند و رمز نگاری را برای شبکه های بی شیم فراهم می کند.

 

VPN: بااستفاده از این محصول  می توانید شبکه های مجازی را برقرار کرده و ارتباطات امنی را برای شعب و دفاتر متفاوت برقرار کنید.این قابلیت به شما امکان می دهد تا از راه دور از شبکه بازیابی داده ها دسترسی به سرویس های شبکه و به اشتراک گذاشتن اطلاعات محرمانه را بدون نگرانی از خطرات امنیتی بهره برداری کنید.

 

مدیریت تهاجماتقابلیت آنالیز تهاجمات سایبری و رصد فعالیت های مشکوک را فراهم می کند.بااستفاده از این قابلیت،شما می توانید تهاجمات و حملات مبتنی بر نرم افزار ،اسکن،پورت ها و فعالیت های ناشناس را مشاهده و برخورد کنید.

 

مدیریت هویت و دسترسی: قابلیت مدیریت هویت و دسترسی را فراهم می کندبااستفاده از این قابلیت شما می توانید سطوح دسترسی کاربر را مدیریت کنید و به صورت دقیق کنترل کنید که هر فرد چه دسترسی هایی به شبکه و سیستم های شما دارد.

مدیریت رمز نگاری: امکانات رمز گذاری قدرتمندی را برای حفاظت از داده ها و ارتباطات ارائه می دهد.این امکان شما را قادر می شازد تا ارتباطات خود را درون و بین مراکز داده رممز گذاری کنید و از دسترسی غیر مجاز جلوگیری کنید.

 

 

نحوه عملکرد فورتینت به شرح زیر است:

جمع آوری اطلاعات:مهمترین قدم در کارکرداین محصول :جمع آوری اطلاعات از شبکه و دستگاه های متصل به آن است.که از طریق دوربین های امنیتی ،زیرساخت شبکه و دستگاه های مختلف اطلاعات را جمع آوری می کند.

تحلیل ترافیک:  ترافیک شبکه را تحلیل کند و تهدیدات سایبری را شناسایی کند.بابررسی نوع ترافیک، همچنین این محصول  قادر است تهدیدات مشخصی را شناسایی کند و برای آنها بستری برای مقابله فراهم کند.

اعمال قوانین حفاظت: این محصول  قابلیت تنظیم  و مدیریت قوانین حفاظت از شبکه را داردبااستفاده از این محصول می توانید قوانین مرتبط با دسترسی شبکه ، فیلترینگ ترافیک،محدودیت پهنای باند و… را تعریف کرده و اعمال کنید.

 

محصولات فورتینت:

سیستم های مدیریت تهاجمات و تهدیدات،ضدویروس،مدیریت هویت،دستگاه های فایروال، دستگاه های بی سیم

علاوه براین محصولات و ابزارهای دیگری مانند VPN، سرویس های امنیتی ،مدیریت رمز نگاری ،تجهیزات سوئیچینگ و .. را نیز در دسترس کاربران قرار می دهد. باتوجه به نیاز ها و محدودیت ها، شما میتوانید از محصولات و سرویس های فورتینت استفاده کنید.

در کل این محصول  با ویژگی های خود می تواند به شما کمک کند تا امنیت شبکه و سیستم های خودرا ارتقا دهید و در برابر تهدیدات سایبری ایمنی بیشتری داشته باشید.

 

فورتی گیت از سری محصولات امنیتی کمپانی فورتینت می باشد که با هزینه کم و مدیریت یکپارچه دارای امکاناتی همچون: مقابله با حملات در سطح شبکه ،دارای قابلیت فیلترینگ ، دارای آنتی اسپم قوی و امکان مدیریت شبکه با امنیت بسیار بالا را فراهم می کند.

مزایای استفاده و خریدفورتی گیت چیست؟

مقرون به صرفه و امنیت بالا

سازگاری بسیار بالا با انواع مختلف isp ها و سایر تجهیزات امنیتی

کنترل وای فای در شبکه

مقرون به صرفه به لحاظ مصرف انرژی و بالابودن سطح بازدهی

ویژگی های فورتی گیت چیست؟ قابلیت پشتیبانی از ویپ

دارای کنترلر بی سیم یکپارچه

ضدویروس و ضد بدافزار

دارای اپلیکیشن کنترل

قابلیت مسیر دهی در لایه 2 و 3

فورتی گیت های دارای انواع مختلفی از جمله : فورتی گیت سری F, E ,G ، فورتی گیت 180F، فورتی گیت 600F،فورتی گیت400F، فورتی گیت 100F، فورتی گیت 40Fو …  می باشند.

 

فایروال فورتینت
فایروال فورتینت

خریدفایروال فورتینت 

jointech.ir

خریدفورتی گیت

شرکت برنا ارتباط آرمان – شرکت برنا ارتباط آرمان (jointech.ir)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X